SI
meol
ekp sklad za regionalni razvoj

Prosta delovna mesta

Prijavi se na razpis za prosto delovno mesto:
  • laboratorijski tehnik – M/Ž

Laboratorijski tehnik (M/Ž)

V podjetju LOTRIČ Certificiranje v svojo ekipo vabimo laboratorijskega kemijskega tehnika. V letu 2020 se je podjetje preselilo na novo lokacijo v Železnikih, kjer z najnovejšo opremo in prostori dosegamo mednarodno primerljive vrhunske rezultate na področju preskušanj. Podjetje sodi v skupino LOTRIČ Metrology. Več na O nas

Opis dela in nalog:

  • Priprava merilne opreme (npr. slana komora, klimatska komora, SOkomora, titrator, tehtnica, mešalnik, pH meter, merilnik prevodnosti, termometer), pripomočkov (steklovina, kemikalije, mediji) in vzorcev (tehtanje, sušenje, priprava ustrezne koncentracije) pred izvedbo preskusa na področju kemijskih analiz ter izpostav v klimatskih in slanih komorah.
  • Izvajanje manj zahtevnih kemijskih meritev kot npr. pH, prevodnost, temperatura, titracija in ostalih preskusov iz področja korozije, klimatskih izpostav in kemije.
  • Slikanje vzorcev pred, med in po končanem preskusu.
  • Odprema ter shranjevanje vzorcev.
  • Občasno dvigovanje/manipulacija s težjimi bremeni.
  • Rokovanje s kemikalijami.
  • Čiščenje steklovine, zagotavljanje čistosti laboratorijskih naprav in urejanje skladišč.
  • Priprava in skrb za merilno opremo: kontrola merilne opreme, kontrolne karte, skrb za skladnost opreme s standardi, vodenje evidenc o pregledih.
  • Sodelovanje med oddelki in podjetji v skupini.
  • Druga dela in naloge po navodilih nadrejenih, ki ustrezajo znanju in zmožnostim razporejenega na to delovno mesto.

Delovni čas:

Polni delovni čas, delo je enoizmensko. Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo za nedoločen čas, s 6 mesečno poskusno dobo.

Zaželene so predhoden izkušnje s področja kemije, industrijskega laboratorija, dela v proizvodnji. Ob tem pričakujemo:

  • ročne spretnosti,
  • natančnost in doslednost,
  • sposobnost dobrega prepoznavanja barv,
  • znanje angleškega jezika,
  • računalniško pismenost,
  • odgovornost, doslednost, komunikativnost,
  • ter vozniški izpit B kategorije.

Za izvajanje dela je potrebno zdravniško potrdilo, ki potrjuje, da ste brez zdravstvenih omejitev. V svoji ekipi iščemo nekoga z izobrazbo kemijske smeri (zaključena vsaj IV ali V. stopnja izobrazbe) ali druge ustrezne naravoslovno-tehniške smeri.

Kaj ponujamo:

  • delo v prijetnem in raznovrstnem kolektivu,
  • stabilno zaposlitev s stimulativnim plačilom,
  • možnost razvoja kariere in napredovanja,
  • strokovno usposabljanje in izobraževanje.

Kraj opravljanja dela: LOTRIČ Certificiranje d.o.o., Češnjica 48, 4228 Železniki.

Zainteresirani svojo prijavo z življenjepisom v slovenskem jeziku ter dokazilom o pridobljeni strokovni izobrazbi in drugih znanjih pošljite na elektronski naslov info@certificiranje.si oziroma oddajte na spodnjem kontaktnem obrazcu do vključno 5. 11. 2021.

Pridruži se naši ekipi in skupaj z nami ustvarjaj zgodbo o uspehu.

V kolikor se strinjate, da se vaši podatki shranijo v našo bazo iskalcev zaposlitve, izpolnite spodnji obrazec in nam oddajte vse zahtevane podatke. Če bo vaša ponudba ustrezala našim potrebam, bom z vami navezali stik.

Osebni podatki

Spol*:

Izobrazba

Prosim navedite izobrazbo po naraščujočem vrstnem redu.

Srednješolska izobrazba

Univerzitetna

Znanja tujih jezikov

Izberite datoteko Prosimo počakajte...

Povezane vsebine

O nas

Spoznajte nas in si preberite vse o naši poti do odličnosti.
VEČ

Reference

Vsa leta našega obstoja uspešno sodelujemo z različnimi podjetji.
VEČ

Lokacije

Poglejte si kam vse segajo veje družinskega podjetja Lotrič.
VEČ